Grāmatvedības pakalpojumi

Datorizēta, uzskatāma un sistematizēta uzņēmuma grāmatvedības uzskaites veikšana;

Algu aprēķināšana

; Grāmatvedības pakalpojumi; Visu nepieciešamo atskaišu sagatavošana un uzņēmuma pārstāvēšana VID; Bilance Algas Nodokļu aprēķināšana un plānošana; Gada pārskatu sastādīšana. Grāmatvedība. Piedāvātie grāmatvedības pakalpojumi aptver gan ikdienas grāmatvedības uzskaiti un kārtošanu, gan atskaišu sagatavošanu (

bilances

, peļņas/zaudējumu aprēķinu,

bilances

, ikmēneša datu apkopošanu virsgrāmatā), gan arī nepieciešamo nodokļu atskaišu sastādīšanu un to iesniegšanu, Klienta vārdā, Valsts Ieņēmumu Dienestā. Pēc Klienta pasūtījuma sniedzam arī papildus pakalpojumus - sastādam papildus atskaites (finansu atskaites, skaidras naudas plūsmas pārskatus utt.) Piedāvājam veikt arī uzņēmuma darbinieku algu aprēķinu.
gramatvedes.lv
grāmatvedības pakalpojumi

Par mums

Mēs esam ātri augošs uzņēmums grāmatvedības pakalpojumu tirgū. Tam par pierādījumu kalpo lielais pastāvīgo klientu skaits, kuri rekomendē mūsu pakalpojumus saviem draugiem un biznesa partneriem. Ierodoties pie mums vienreiz, mūsu klienti arī turpmāk uztic mums savu uzņēmumu grāmatvedības kārtošanu.

Mūsu kompānija realizē augsta līmeņa grāmatvedības uzskaiti. Vērsieties pie mums un jūs pārliecināsieties par mūsu kompetenci.

Mēs veicam grāmatvedības pakalpojumus uzņēmumiem un individuālajiem uzņēmējiem jau vairāk kā 5. gadus. Šajā laika posmā esam uzkrājuši pieredzi grāmatvedības pakalpojumu sniegšanā un pelnījuši mūsu klientu atzinību. Izmantojot mūsu pakalpojumus, uzņēmuma vadītājs atbrīvosies no “galvas sāpēm” un saņems savlaicīgi un pilnā apmērā izpildītus grāmatvedības darbus. Mūsu mājas lapas sadaļās jūs varat sīki uzzināt kādā veidā tiek nodrošināti grāmatvedības pakalpojumi uzņēmumiem un individuālajiem uzņēmējiem, kā arī iepazīties ar mūsu priekšrocībām.

This Page Is Valid XHTML 1.0 Transitional!   Valid CSS!   Powered by SiteCommander CMS   Created by Zaharov.info
Latvijas Reitingi