Grāmatvedības pakalpojumi

Datorizēta, uzskatāma un sistematizēta uzņēmuma grāmatvedības uzskaites veikšana;

Algu aprēķināšana

; Grāmatvedības pakalpojumi; Visu nepieciešamo atskaišu sagatavošana un uzņēmuma pārstāvēšana VID; Bilance Algas Nodokļu aprēķināšana un plānošana; Gada pārskatu sastādīšana. Grāmatvedība. Piedāvātie grāmatvedības pakalpojumi aptver gan ikdienas grāmatvedības uzskaiti un kārtošanu, gan atskaišu sagatavošanu (

bilances

, peļņas/zaudējumu aprēķinu,

bilances

, ikmēneša datu apkopošanu virsgrāmatā), gan arī nepieciešamo nodokļu atskaišu sastādīšanu un to iesniegšanu, Klienta vārdā, Valsts Ieņēmumu Dienestā. Pēc Klienta pasūtījuma sniedzam arī papildus pakalpojumus - sastādam papildus atskaites (finansu atskaites, skaidras naudas plūsmas pārskatus utt.) Piedāvājam veikt arī uzņēmuma darbinieku algu aprēķinu.
gramatvedes.lv
grāmatvedības pakalpojumi

Cik jums izmaksās sava grāmatvedība?

Augsti kvalificēts speciālists jums maksās no 700 EUR un vidēji kvalificēts no 450 EUR mēnesī. Šai summai pieskaitiet sociālo nodokli 23.59%, bez tam darbinieks arī dodas atvaļinājumā un jebkurā brīdī var saslimt un paņemt slimības lapu. Tāpat arī darba devējam jāsedz darbinieka veselības apdrošināšanas izmaksas. Vienas darba vietas aprīkojums maksā ne mazāk par 700 EUR. Klāt pie šīm izmaksām jums parādīsies arī šādas ikmēneša izmaksas: līgumi, drukājamās un kopējamās tehnikas uzturēšana, grāmatvedības programmu atjaunošana, konsultācijas, jūsu personāla kvalifikācijas celšana. Gala izmaksas nelielam uzņēmumam sastāda 15 000-30 000 EUR gadā.

This Page Is Valid XHTML 1.0 Transitional!   Valid CSS!   Powered by SiteCommander CMS   Created by Zaharov.info
Latvijas Reitingi