Grāmatvedības pakalpojumi

Datorizēta, uzskatāma un sistematizēta uzņēmuma grāmatvedības uzskaites veikšana;

Algu aprēķināšana

; Grāmatvedības pakalpojumi; Visu nepieciešamo atskaišu sagatavošana un uzņēmuma pārstāvēšana VID; Bilance Algas Nodokļu aprēķināšana un plānošana; Gada pārskatu sastādīšana. Grāmatvedība. Piedāvātie grāmatvedības pakalpojumi aptver gan ikdienas grāmatvedības uzskaiti un kārtošanu, gan atskaišu sagatavošanu (

bilances

, peļņas/zaudējumu aprēķinu,

bilances

, ikmēneša datu apkopošanu virsgrāmatā), gan arī nepieciešamo nodokļu atskaišu sastādīšanu un to iesniegšanu, Klienta vārdā, Valsts Ieņēmumu Dienestā. Pēc Klienta pasūtījuma sniedzam arī papildus pakalpojumus - sastādam papildus atskaites (finansu atskaites, skaidras naudas plūsmas pārskatus utt.) Piedāvājam veikt arī uzņēmuma darbinieku algu aprēķinu.
gramatvedes.lv
grāmatvedības pakalpojumi

Kas ir ārējie grāmatvedības pakalpojumi?

Daudzi uzņēmumi visā pasaulē izmanto specializētu ārēju uzņēmumu grāmatvedības pakalpojumus. Šāda uzņēmuma grāmatvedības uzskaites forma saucas outsourcing. Outsourcēta grāmatvedības uzskaite sastāda lielu pakalpojumu tirgus daļu, un dod iespēju koncentrēties uz uzņēmuma biznesu, tādējādi paaugstinot uzņēmējdarbības efektivitāti.

Ārēja grāmatvedības uzskaite ļauj būtiski samazināt uzņēmuma izmaksas: nav vajadzības tērēt laiku un naudu grāmatvedības personāla atlasei, uzturēt galveno grāmatvedi un viņa darba vietu, paplašināt telpas, maksāt par grāmatvedības programmnodrošinājumu.

Bez tam, jums nebūs jāseko līdzi biežajām un sarežģītajām grāmatvedības uzskaites likumu izmaiņām, dokumentu veidlapu prasībām, nodokļu uzskaites un iekasēšanas īpatnībām, rūpēties par visu nepieciešamo atskaišu sagatavošanu un iesniegšanu – to visu jūs saņemsiet gatavā veidā.

Izmantojiet uzņēmuma "ModusPro" grāmatvedības pakalpojumus!

Mūsu uzņēmuma darbība aptver visus grāmatvedības virzienus. Mēs ceram, ka, novērtējot visus profesionālo grāmatvedības pakalpojumu plusus, jūs kļūsiet par mūsu pastāvīgo klientu.

Vērsieties pie mums – mēs vienmēr būsim priecīgi sadarboties.

Grāmatvedības uzskaite tas ir nopietns darbs, kuru pilnā apmērā un bez likumdošanas pārkāpumiem var veikt tikai augsti kvalificēti speciālisti. Mūsu uzņēmumam ir pietiekama pieredze un resursi jūsu biznesa problēmu risināšanai.

Uzņēmums "ModusPro" piedāvā grāmatvedības pakalpojumus uzņēmumiem un individuālajiem uzņēmējiem. Griežoties pie mums, jūs iegūsiet uzticamu biznesa partneri un palīgu, kas ļaus jums koncentrēties biznesam, atstājot grāmatvedības jautājumus mūsu ziņā.


This Page Is Valid XHTML 1.0 Transitional!   Valid CSS!   Powered by SiteCommander CMS   Created by Zaharov.info
Latvijas Reitingi