Grāmatvedības pakalpojumi

Datorizēta, uzskatāma un sistematizēta uzņēmuma grāmatvedības uzskaites veikšana;

Algu aprēķināšana

; Grāmatvedības pakalpojumi; Visu nepieciešamo atskaišu sagatavošana un uzņēmuma pārstāvēšana VID; Bilance Algas Nodokļu aprēķināšana un plānošana; Gada pārskatu sastādīšana. Grāmatvedība. Piedāvātie grāmatvedības pakalpojumi aptver gan ikdienas grāmatvedības uzskaiti un kārtošanu, gan atskaišu sagatavošanu (

bilances

, peļņas/zaudējumu aprēķinu,

bilances

, ikmēneša datu apkopošanu virsgrāmatā), gan arī nepieciešamo nodokļu atskaišu sastādīšanu un to iesniegšanu, Klienta vārdā, Valsts Ieņēmumu Dienestā. Pēc Klienta pasūtījuma sniedzam arī papildus pakalpojumus - sastādam papildus atskaites (finansu atskaites, skaidras naudas plūsmas pārskatus utt.) Piedāvājam veikt arī uzņēmuma darbinieku algu aprēķinu.
gramatvedes.lv
grāmatvedības pakalpojumi

Pakalpojumi

Uzņēmuma “ModusPro” speciālisti palīdzēs jums aprēķināt algas, atvaļinājuma naudas un slimības naudas, atskaitījumus no izmaksas darbiniekiem. Jums vairs nebūs vajadzības uzturēt štata grāmatvedi un tērēt naudu datortehnikai un programmatūras uzturēšanai. Mēs veicam jebkurus grāmatvedības pakalpojumus un darām to par būtiski mazāku naudu, nekā jums būtu jātērē uzturot savu grāmatvedi.

Mēs piedāvājam:

1. Grāmatvedības uzskaiti
2. Atskaišu sagatavošanu
3. Atskaisu nodošanu
4. Pirmdokumentu atjaunosanu nepieciešamības gadījumā
5. Konsultācijas grāmatvedības jautājumos.

Maksa par grāmatvedības pakalpojumiem tiek iekļauta izmaksās un pilnā apmērā samazina ar nodokli apliekamos ienākumus un PVN.

Jūs nekad nepaliksiet bez grāmatveža pašā atbildīgākajā brīdī!

Mums ir augsti kvalificēti speciālisti, kuri saņem augstu atalgojumu, kas kalpo kā garants pareizai grāmatvedības uzskaites vešanai jūsu uzņēmumā.  Tāpat viņiem ir iespēja regulāri apmeklēt kursus un seminārus kvalifikācijas celšanai.


This Page Is Valid XHTML 1.0 Transitional!   Valid CSS!   Powered by SiteCommander CMS   Created by Zaharov.info
Latvijas Reitingi